Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody

 

Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody (SECiM) swą siedzibę ma w Bielsku-Białej.  W naszej parafii działa jej czechowicka filia.

 

Wspólnota gromadzi osoby dorosłe na spotkaniach modlitewnych opartych na lekturze Pisma Świętego z wykorzystaniem charyzmatów Ducha Świętego.

 

Spotkania odbywają się w drugi i czwarty wtorek miesiąca w kaplicy Matki Bożej w kościele o godz. 19.oo. Na spotkanie może przyjść każdy, kto ma pragnienie modlitwy wspólnej i charyzmatycznej.

 

Kilka razy w roku organizowana jest Msza św. z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe w  tutejszym kościele. Terminy Mszy św. podawane są w Aktualnościach

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Barbary w Czechowicach - Dziedzicach, siedziba: Czechowice-Dziedzice, Węglowa 56.