Plan kolęda 2019/2020

                   Kolęda 2019/2020

 

15 listopada  piątek          początek od godz. 14.3o

1. Kolonia IV rząd domy 1-5

2. Kolonia IV rząd domu 6-10 

3. Traugutta 28 (111-61)

4. Traugutta 28 ( 60-1)

 

16 listopada  sobota            początek od godz. 14.3o

1. Wyspiańskiego 17 (40-1)

2. Wyspiańskiego 17 (70-41)

3. Wyspiańskiego 21 (40-1)

4. Wyspiańskiego 21 (70-41)

 

17 listopada  Niedziela         początek od godz. 14.3o

1. Wiejska n-ry nieparzyste (od pp. Śpiewak)

2. Wiejska n-ry nieparzyste (od pp. Gola)

3. Węglowa 77 (od ostatniego piętra)

 

22 listopada  piątek              początek od godz. 14.3o

1. Traugutta 26 (111-71)

2. Traugutta 26 (70-41)

3. Traugutta 26 (40-1)

4. Węglowa 67 (od ostatniego piętra)

 

23 listopada  sobota              początek od godz. 14.3o

1. Traugutta 22 (111-61)

2.Traugutta 22 (60-1)

3. Wyspiańskiego 19 (70-41)

4. Wyspiańskiego 19 (40-1)

 

24 listopada  Niedziela        początek od godz. 14.3o

1. Węglowa n.zabud. (od p.Kozikowej)

2. Węglowa n.zabud. (od pp. Mola)

3. Przejściowa (od pp. Szypuła), Drzymały n-ry parzyste (od pp. Firganek)

 

29 listopada  piątek          początek od godz. 14.3o

1. Traugutta n.zabud. n-ry parzyste (od pp. Żoczek)

2. Traugutta n.zabud. n-ry parzyste (od pp. Swatowskich)

3. Traugutta n.zabud. n-ry nieparzyste (od pp. Kruzel)

4. Węglowa 79 (od parteru)

 

6 grudnia  piątek                początek od godz. 14.3o

1. Topolowa 23, 21, 19, 17

2. Dolna 26, 24

3. Dolna 22, 20

4. Węglowa 73 (od ostatniego piętra)

 

7 grudnia  sobota                początek od godz. 14.3o

1. Drzymały n-ry nieparzyste (od pp. Paszek)

2. Drzymały n-ry nieparzyste (od pp. Świątkowskich)

3. Głowackiego n-ry parzyste (od pp. Jakubiec)

4. Głowackiego n-ry parzyste (od pp. Kumor)

 

8 grudnia  niedziela             początek od godz. 14.3o

1. Boczna 13 (od strony Topolowej)

2. Dolna n.zabud. (od pp. Orawczak)

3. Dolna n.zabud. (od pp. Szkorupa)

 

13 grudnia  piątek              początek od godz. 14.3o

1. Górnicza od n-ru 1 

2. Górnicza od n-ru 53 

3. Krzanowskiego 9 (61-31)

4. Krzanowskiego 9 (30-1)

 

14 grudnia  sobota                 początek od godz. 14.3o

1. Nowy Dwór, Pionkowa, Kaniowska, Karolinki

2. Kolonia I rząd domy 1-3, Kolonia II rząd domy 1-3

3. Kolonia I rząd domy 9-4

4. Kolonia II rząd domy 10-4

 

15 grudnia  Niedziela            początek od godz. 14.3o

1. Traugutta 24 (111-61)

2. Traugutta 24 (60-1)

3. Liszki

 

20 grudnia  piątek               początek od godz. 14.3o

1. Topolowa 12 a,b

2. Topolowa 12 c,d

3. Topolowa 10 c-a, Topolowa 2

4. Topolowa 10 f-d

 

21 grudnia  sobota                  początek od godz. 14.3o

1. Nad Wisłą, Górnicza 117-79, Boczna n. zabudowa

2. Krzanowskiego 5 (33-1)

3. Krzanowskiego 5 (66-34)

4. Topolowa 25 ( od najwyższego numeru)

 

22 grudnia  Niedziela początek od godz. 14.3o

1. Krzanowskiego 16, 14, 12

 

27 grudnia  piątek                początek od godz. 14.3o

1. Jasna n-ry nieparzyste (od pp. Sosna)

2. Jasna n-ry nieparzyste (od pp. Kamińskich)

3. Gołębia (od pp. Hoffman), Żużlowa (od pp. Duraj)

4. Hoża (od pp. Janik)

 

28 grudnia  sobota                       początek od godz. 14.3o

1. Głowackiego n-ry nieparzyste (od pp. Witkowskich)

2. Grabowicka n-ry parzyste (od pp. Papla)

3. Grabowicka n-ry parzyste (od pp. Zbiciak)

4. Sadowa (od pp. Partyka), Wiejska n-ry parzyste (od pp. Silarskich)

 

29 grudnia  Niedziela                    początek od godz. 14.3o

1. Królowej Jadwigi, Rumana (od pp. Paszek)

2. Rumana (od pp. Sporek)

3. Słoneczna (od pp. Siwiec)

 

30 grudnia  poniedziałek           początek od godz. 14.3o

1. Agrestowa (od pp. Sobańskich)

2. Grabowicka n-ry nieparzyste (od pp.Działach)

3. Grabowicka n-ry nieparzyste (od pp. Kalarus)

4. Michałowicza (od pp. Pach), Brzechwy, Ligonia, Staffa.

 

2 stycznia 2020  czwartek           początek od godz. 14.3o

1. Nad Białką 2d (d.Internat), Górnicza  36, 38, 42

2. Nad Białką-Ogrody, Górnicza 50, dom pp. Rahden.

3. Krzanowskiego 6 (31-1)

4. Krzanowskiego 6 (66-34)

 

3 stycznia  piątek              początek od godz. 14.3o

1. Bajeczna (od pp. Sosna)

2. Działkowa (od pp. Gołek), Gałczyńskiego (od pp. Wizner)

3. Orkana (od pp. Duda), Malczewskiego (od pp. Krawczyk).

4. Porzeczkowa, Poziomkowa, Truskawkowa.

 

4 stycznia  sobota                   początek od godz. 14.3o

1. Jasna n-ry parzyste (od pp. Siwiec)

2. Wyspiańskiego n.zabud. (od pp. Duc), Krzanowskiego n.zabud. (od pp. Górka)

3. Wyspiańskiego 15 (70-41)

4. Wyspiańskiego 15 (40-1)

 

5 stycznia  Niedziela               początek od godz. 14.3o

1. Boczna 7 (od strony Topolowej)

2. Boczna 9 (od strony Topolowej)

3. Boczna 11 (od strony Topolowej)

 

6 stycznia  poniedziałek       początek od godz. 14.3o

1. Równa (od pp. Grygierczyk)

2. Malinowa (od pp. Orkisz)

3. Jeżynowa (od pp. Galac)

 

7 stycznia  wtorek              początek od godz. 14.3o

1. Lompy (od pani Boreckiej), Witkiewicza, Wybickiego.

2. Krzanowskiego 8 (66-1)

3. Górnicza 34 d-a

4. Węglowa 75 (od najwyższego numeru)

 

8 stycznia  środa               początek od godz. 14.3o

1. Kasprzaka (od pp. Sapieżko) Szkolna (od pp. Trela)

2. Kolonia III rząd domy 1-5

3. Kolonia III rząd domy 6-10

4. Kolonia V rząd domy 1-6

 

9 stycznia  czwartek            początek od godz. 14.3o

1. Okrzei (od pp. Przemyk), Wysockiego (od pp. Talarczyk)

2. św. Barbary (od pp. Krzyżak)

3. św. Barbary (od pp. Szafran)

4. Braci Sofków 7,4,2

 

10 stycznia  piątek             początek od godz. 14.3o

1. Topolowa 6 b-a

2. Topolowa 4 d-a

3. Topolowa 8 d-a

4. Węglowa 69,71

 

11 stycznia  sobota               początek od godz. 14.3o

1. Tęczowa (od pp. Buczek), Topolowa n-ry 15-1 

2. Braci Sofków 5,3,1

3. Nad Białką 1d (60-31)

4. Nad Białką 1d (30-1)

 

12 stycznia  Niedziela         początek od godz. 14.3o

1. Kolęda dodatkowa.

2. Kolęda dodatkowa.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Barbary w Czechowicach - Dziedzicach, siedziba: Czechowice-Dziedzice, Węglowa 56.